Delphi Prism 2011 - tisková zpráva

vložil Radek Červinka 1. června 2010 22:13

Embarcadero v novém Delphi Prism 2011 rozšiřuje multiplatformní možnosti vývoje pro architekturu .NET

Nové vydání produktu podporuje Visual Studio 2010, .NET 4.0 a vývoj pro MAC OS.

Embarcadero

Praha - 2.6.2010 – Společnost Embarcadero technologies oznamuje dostupnost produktu Delphi Prism™ 2011, multiplatformního vývojového nástroje a robustního programovacího jazyka pro rychlý vývoj aplikací pro platformy .NET, Mono a ASP.NET a daty řízených aplikací pro Windows®, Linux® a Mac OS X. Poslední verze Delphi Prism rozšiřuje dosah těch vývojářů v Delphi, kteří potřebují pracovat s nejnovějšími technologiemi Visual Studio 2010 a .NET 4.0, vyvíjet multiplatformní aplikace v prostředí Mac OS X a dokonce vytvářet aplikace pro iPhone, iPod Touch a iPad.

Delphi Prism 2011 slučuje snadno pochopitelnou jazykovou skladbu založenou na jazyce Delphi s aspektově orientovaným programováním a vlastnostmi pro paralelní programování, které nejsou dostupné v jiných programovacích jazycích pro architekturu .NET. Vývojáři s tímto nástrojem dokážou vytvářet ty nejmodernější aplikace. Poslední verze vývojářům nabízí nově navržené integrované vývojové prostředí (IDE) s vylepšenou použitelností a čitelností kódu, rozšířenými možnostmi editace kódu a zrychleným IDE. V produktu je plně podporována platforma .NET 4.0, takže Delphi Prism 2011 též nabízí vyšší výkon a rozšířené možnosti zabezpečení. Delphi Prism podporuje poslední verze Microsoft Visual Studio a architektury .NET a tím vývojáře udržuje v kontaktu s nejnovějšími technologiemi. Jazyk Delphi Prism je skvělým způsobem, jakým mohou vývojáři v Delphi pro Win32 vstoupit do světa vývoje pro .NET. O Delphi Prism se dozvíte více na stránce www.embarcadero.com/products/delphi-prism a můžete si odtud i stáhnout zkušební verzi.

Cena a dostupnost

Delphi Prism 2011 je okamžitě k dispozici v distribuční síti Embarcadero, v České republice a Slovenské republice na embt.cz. Ještě po nějakou dobu získají Delphi Prism zdarma všichni ti, kteří si zakoupí RAD Studio 2010. Více informací o nástroji RAD Studio a této speciální nabídce najdete na stránce www.embt.cz/cs/produkty/16-rad-studio. Produkt Delphi Prism 2011 též bude dostupný jako součást Embarcadero All-Access XE, plánované heterogenní sady nástrojů obsahující veškeré nástroje Embarcadero v rámci jediné pružné a cenově dostupné licence; navíc s možností spouštění jednotlivých nástrojů na vyžádání (bez předchozí instalace).

Webový seminář o Delphi Prism 2011

Přidejte se k posluchačům semináře s Davidem Intersimone ve středu 9.6.2010 a ponořte se do extrémního multiplatformního vývoje pro .NET. Seznámíte se s nejnovějšími vlastnostmi Delphi Prism 2011. Během zhruba hodinového semináře poskytovaného zdarma se účastníci naučí:

  • Navrhovat a vytvářet aplikace pro .NET pro stolní počítače, servery a zařízení s využitím WPF, WCF, ASP.NET
  • Vytvářet aplikace pro platformy .NET a Mono, které je možno nasazovat do prostředí Windows, Linux a Mac OS X
  • Využívat podpory jazyka Delphi Prism pro .NET 4, Silverlight 4 a paralelních rozšíření pro .NET
  • Rozšířit si programovací obzory o aspektově orientované programování (AOP)
  • Rychle se naučit pracovat s jazykem Delphi Prism
  • Importovat a převést kód v C# na kód Delphi Prism

Chcete-li se registrovat na tento volně přístupný seminář, prosíme navštivte stránku www.embarcadero.com/news/events.

O společnosti Embarcadero Technologies

Společnost Embarcadero Technologies Inc. je vedoucím dodavatelem softwarových nástrojů, které vybavují vývojáře aplikací a profesionály v oboru správy dat nástroji pro návrh, tvorbu a provoz aplikací a databází v heterogenních informatických prostředích. Devadesát ze sta největších společností v USA a aktivní komunita vice než tří miliónů uživatelů na celém světě se spoléhá na oceňované produkty Embarcadero, které jim pomáhají zvyšovat produktivitu, optimalizovat náklady, zjednodušovat přijímání změn, zajišťovat shody s normami a zrychlovat vývoj a inovace. Společnost byla založena v roce 1993, její ústředí je ve městě San Francisco, USA; pobočky a partnery má v mnoha zemích. Embarcadero je online na adrese www.embarcadero.com. V České republice a Slovenské republice je zastoupením společnosti Embarcadero Technologies společnost Borland s.r.o. a její webovou prezentaci najdete na adrese www.embt.cz.

Tagy: ,

Tiskové zprávy

Komentování ukončeno

Naše nabídka

MVP
Ing. Radek Červinka - Embarcadero MVP
profil na linkedin, Twitter:@delphicz

Nabízím placené poradenství a konzultace v oblasti programování a vývoje SW.
Dále nabízíme i vývoj speciálního software na zakázku.

Neváhejte nás kontaktovat (i ohledně reklamy).

love Delphi

O Delphi.cz

Delphi je moderní RAD nástroj podporující tvorbu nativních aplikací pro platformu Win32, Win64, Mac OSX, Linux a na iPhone a Android.

Delphi.cz je nezávislý portál pro uživatele Delphi. Portál není koncipován pro úplné začátečníky, i když i ti se zde nebudou nudit, ale spíše na programátory, kteří již něco znají a chtějí své znalosti dále rozvíjet a sledovat novinky.

Poslední komentáře

Comment RSS

Dle měsíců