Delphi XE Update 1 dostupné

vložil Radek Červinka 14. listopadu 2010 15:45

Je dostupná první aktualizace Delphi XE a jeho helpu. IDE by Vám to mělo automaticky oznámit a nabídnout aktualizaci, která u mne proběhla v pořádku, ale někteří uživatelé si stěžují, že:

  • jim po instalaci zmizela z helpu MS SDK (není při instalaci zvolena a je tedy možné, že ji nemáte ani instalovanou) - aktualizaci helpu lze odmítnout
  • pokud používáte celkem populární rozšíření DDevExtensions musíte instalovat aktuální verzi, jelikož jinak díky přísnější proti pirátské ochraně bude Vám nabízena koupě legální verze, jelikož uvedené rozšíření v jednom případě používalo napíchnutí do IDE, které IDE vyhodnotilo jako hack. V nové verzi rozšíření je to odstraněno.

To bylo ze známých mínusů vše, ohledně plusů: bylo opraveno několik chyb v IDE a rychlost kompilace, hlavně v případě větších projektů nebo pokud používáte hodně generika, byla znatelně zvýšena.

Zde seznam oprav.

Tagy:

Aktualizace

Komentáře

14.11.2010 16:33:47 #

pingback

Pingback from topsy.com

Twitter Trackbacks for
        
        Delphi.cz | Delphi XE Update 1 dostupnĂ©
        [delphi.cz]
        on Topsy.com

topsy.com

Komentování ukončeno

Naše nabídka

MVP
Ing. Radek Červinka - Embarcadero MVP
profil na linkedin, Twitter:@delphicz

Nabízím placené poradenství a konzultace v oblasti programování a vývoje SW.
Dále nabízíme i vývoj speciálního software na zakázku.

Neváhejte nás kontaktovat (i ohledně reklamy).

love Delphi

O Delphi.cz

Delphi je moderní RAD nástroj podporující tvorbu nativních aplikací pro platformu Win32, Win64, Mac OSX, Linux a na iPhone a Android.

Delphi.cz je nezávislý portál pro uživatele Delphi. Portál není koncipován pro úplné začátečníky, i když i ti se zde nebudou nudit, ale spíše na programátory, kteří již něco znají a chtějí své znalosti dále rozvíjet a sledovat novinky.

Poslední komentáře

Comment RSS

Dle měsíců