Embarcadero koupilo KSDev

vložil Radek Červinka 6. února 2011 23:39

Neuvěřitelné (a můj tajný sen). Je vidět, že někdo v EMBT opravdu má hlavu na přemýšlení. KSDEV, resp. Eugene A. Kryukov (včetně intelektuálního vlastnictví) se stává součástí firmy Embarcadero. Podle mne jedna z nejdůležitějších a nejinteligentnějších akvizicí co se mohla stát.

O hlavním produktu VGScene jsem již psal (detaily v tom článku). Pro připomenutí, jedná se o velmi rychlou, moderně vypadající, vektorovou nativní knihovnu komponent (jako Adobe AIR nebo WPF) psanou v Delphi. Výsledná aplikace může být kompilována pro Windows, Linux, OS X nebo iPhone (něco jen přes freepascal, ale jelikož EMBT již má kompilátor pro OS X a nepochybuji o Linuxu a možná další) tak se otevírají zajímavé možnosti. I když autor naznačuje, že to co bude dělat u EMBT je za hranicí stávajícího řešení.

V souvislosti s tím mne napadá, že Allen Bauer nedávno naznačil, že QT nemusí být řešením pro některou variantu cross platform Delphi.

Gratulace jak EMBT, tak pro pana Kryukova.

Tagy:

Novinky

Komentáře

7.2.2011 0:44:52 #

pingback

Pingback from topsy.com

Twitter Trackbacks for
        
        Delphi.cz | Embarcadero koupilo KSDev
        [delphi.cz]
        on Topsy.com

topsy.com

7.2.2011 18:38:00 #

Radim

Moja oblubena komponenta z balicka je - FlashEngine, umoznuje mi prepojit SWF/ActionScript 3.0 cez External Interface s C++Builderom a prenasat data z/do.

Radim

7.2.2011 18:39:23 #

Radim

Ostatne som skusal ale neoslovili ma.

Radim

Komentování ukončeno

Naše nabídka

MVP
Ing. Radek Červinka - Embarcadero MVP
profil na linkedin, Twitter:@delphicz

Nabízím placené poradenství a konzultace v oblasti programování a vývoje SW.
Dále nabízíme i vývoj speciálního software na zakázku.

Neváhejte nás kontaktovat (i ohledně reklamy).

love Delphi

O Delphi.cz

Delphi je moderní RAD nástroj podporující tvorbu nativních aplikací pro platformu Win32, Win64, Mac OSX, Linux a na iPhone a Android.

Delphi.cz je nezávislý portál pro uživatele Delphi. Portál není koncipován pro úplné začátečníky, i když i ti se zde nebudou nudit, ale spíše na programátory, kteří již něco znají a chtějí své znalosti dále rozvíjet a sledovat novinky.

Poslední komentáře

Comment RSS

Dle měsíců