Seminář Hluboký ponor do FireMonkey s Davidem Intersimone

vložil Radek Červinka 17. října 2011 10:18

Termín je 1.11.2011 od 10:00 hodin, hotel Andel's, Stroupežnického 21, Praha 5, Česká republika

Tentokrát je přednášejícím populární David Intersimone, známý spíše jako "David I", viceprezident pro vztahy s vývojáři a "hlavní kazatel"; výborný a vždy dobře připravený lektor, navíc z nejvyššího vedení společnosti Embarcadero … a ještě ke všemu hovořící našemu necvičenému uchu dokonale srozumitelnou angličtinou. David je veteránem IT a v Praze již přednášel mnohokrát. Úplně poprvé to bylo v roce 1993 při uvedení nástroje Turbo Pascal 6.0 na trh. Kdo jej viděl přednášet, dobře ví, že David své posluchače vždy umí zaujmout.

David krátce uvede vlastnosti sady nástrojů RAD Studio XE2, ale většinu času se bude věnovat vlastnostem aplikační platformy FireMonkey pro Delphi a C++Builder pro psaní aplikací pro Windows, Mac a iOS.

David je osobou, která je nejblíže vývojovým týmům a je s nimi v denním styku. Má tedy ty nejčerstvější a svým způsobem i nejpovolanější informace o nástrojích a může vás seznámit i se zásadními aktualitám.

Seminář se bude konat v úterý dne 1.11.2011 v pražském hotelu Andel's, registrace začne v 9:00 hodin. Přednáška začne přesně v 10:00 hodin a skončí nejpozději v 16 hodin. Vstup je zdarma, podmínkou je však předchozí registrace. Během semináře se bude podávat malé občerstvení.

David I bude přednášet v angličtině; jeho přednáška nebude tlumočena do češtiny.

Podrobnosti a registrace zdarma - ale registrace je nutná.

Podle všeho dalo dost práce získat Davida pro tuto prezentaci v Praze a tato šance se nemusí jen tak opakovat.

Bohužel je to pro některé opět v Praze, ale v komentářích pod anketou ohledně semináře p. Kubát naznačil, že příští rok by se situace mohla změnit.

Tagy:

Akce

Komentáře

19.10.2011 10:30:43 #

Alnath

Ještě větší škoda je, že přednáška se nebude zaznamenávat, takže nebude k dispozici pro pozdější přehrání offline :-(

Alnath

Komentování ukončeno

Naše nabídka

MVP
Ing. Radek Červinka - Embarcadero MVP
profil na linkedin, Twitter:@delphicz

Nabízím placené poradenství a konzultace v oblasti programování a vývoje SW.
Dále nabízíme i vývoj speciálního software na zakázku.

Neváhejte nás kontaktovat (i ohledně reklamy).

love Delphi

O Delphi.cz

Delphi je moderní RAD nástroj podporující tvorbu nativních aplikací pro platformu Win32, Win64, Mac OSX, Linux a na iPhone a Android.

Delphi.cz je nezávislý portál pro uživatele Delphi. Portál není koncipován pro úplné začátečníky, i když i ti se zde nebudou nudit, ale spíše na programátory, kteří již něco znají a chtějí své znalosti dále rozvíjet a sledovat novinky.

Poslední komentáře

Comment RSS

Dle měsíců