TDataset debug visualizer

vložil Radek Červinka 11. července 2017 00:07

Když v D2010 byla do Delphi přidána podpora Debug visualizer měl jsem radost. Od té doby žádný nový oficiální nepřibyl, ale aspoň komunita něco přidala. Mimochodem RSP-16946 je feature request o nové vizualizery.

TDataset debug visualizer

P.S.: lupa je ten vizualizer

Nejzajímavější pro mne je TDataset debug visualizer, už jen protože sem se snažil jeden napsat. Pokud to někoho zajímá tak hlavní problém byl s rychlostí, protože IDE a evaluator debuggeru je jiný process než laděný proces a přenost dat byl hlavní problém.

dxIDEPackage_TDataSetVisualizer to obešel přes SaveToFile na disk a LoadFromFile do jiného datasetu. Je to berlička (fungující), ale vzhledem k tomu jak moc jsem se snažil o "čisté" řešení…

Tagy: ,

Nástroje

Komentování ukončeno

Naše nabídka

MVP
Ing. Radek Červinka - Embarcadero MVP
profil na linkedin, Twitter:@delphicz

Nabízím placené poradenství a konzultace v oblasti programování a vývoje SW.
Dále nabízíme i vývoj speciálního software na zakázku.

Neváhejte nás kontaktovat (i ohledně reklamy).

love Delphi

O Delphi.cz

Delphi je moderní RAD nástroj podporující tvorbu nativních aplikací pro platformu Win32, Win64, Mac OSX, Linux a na iPhone a Android.

Delphi.cz je nezávislý portál pro uživatele Delphi. Portál není koncipován pro úplné začátečníky, i když i ti se zde nebudou nudit, ale spíše na programátory, kteří již něco znají a chtějí své znalosti dále rozvíjet a sledovat novinky.

Poslední komentáře

Comment RSS

Dle měsíců