XE6 update 1, AppMethod a BOGO

vložil Radek Červinka 19. června 2014 23:23

Dnes vyšel Update 1 pro XE6, oficiální verze AppMethod (tj. Delphi nebo Builderu bez VCL) a EMBT nabízí BOGO nabídku (něco koupíte a jiný produkt k tomu dostanete).

Takže ve zkratce:

Update 1

Release Notes, Bug list, Delphi web install. Jedná se o kompletní reinstall - důvodem je prý, že MS instalátor v případě aktualizace mnoha souborů je mnohem pomalejší než nová instalace. Ještě že tu MS věc nepoužívám u našich programů. No v každém případě to bude pravda, jelikož Delphi není jediný produkt, který volí odinstalaci před novou verzí. Já tomu osobně ještě pomůžu tím, že adresář před akcí promažu (hlavně Lib).

Update 1 by měl být binárně kompatibilní.

AppMethod

První velká verze AppMethod je postavena na bázi XE6 Update 1. Těšil jsem se na tuto verzi, jelikož slibovala free verzi pro Android. Ano - ale bohužel jen pro C++.

nabídka BOGO

Do konce června máte možnost získat např. při upgrade něco navíc ve stejné nebo nižší hodnotě. Ale bohužel při upgrade Delphi Prof. je pro mne zajímavá jen nabídka FireDac, nikoliv mobilního balíčku. Kompletní nabídka BOGO.

Tagy: , ,

Komentování ukončeno

Naše nabídka

MVP
Ing. Radek Červinka - Embarcadero MVP
profil na linkedin, Twitter:@delphicz

Nabízím placené poradenství a konzultace v oblasti programování a vývoje SW.
Dále nabízíme i vývoj speciálního software na zakázku.

Neváhejte nás kontaktovat (i ohledně reklamy).

love Delphi

O Delphi.cz

Delphi je moderní RAD nástroj podporující tvorbu nativních aplikací pro platformu Win32, Win64, Mac OSX, Linux a na iPhone a Android.

Delphi.cz je nezávislý portál pro uživatele Delphi. Portál není koncipován pro úplné začátečníky, i když i ti se zde nebudou nudit, ale spíše na programátory, kteří již něco znají a chtějí své znalosti dále rozvíjet a sledovat novinky.

Poslední komentáře

Comment RSS

Dle měsíců