Seminář na Moravě s Pawlem Glowackym

vložil Radek Červinka 16. února 2012 22:03

RAD Live

Seminář se bude konat v úterý dne 6.3.2012 v olomouckém hotelu Flora od 9:00 hodin, registrace začne v 8:00 hodin. Přednášet bude Paweł Głowacki (podívejte se na report z předminule a minule - viz Vaše komentáře), hlavní technický specialista evropského zastoupení pro Delphi a RAD Studio.

Bude přednášet v angličtině, přednáška však bude simultánně tlumočena do češtiny. Připravil si řadu nových příkladů, takže obsah bude odlišný od předchozích seminářů v Praze a v Bratislavě. Během semináře se bude podávat malé občerstvení. Vstup je zdarma, podmínkou je však předchozí registrace. Po skončení semináře bude vylosováno pár jmen z přítomných návštěvníků a několik věcných darů. Seminář skončí zhruba ve 13:30 hodin.

Podrobné informace a registrace na webu EMBT.

No a pokud se nestane nic katastrofálního, tak se tam objevím - což samozřejmě není moc důležitá informace ;-).

Tagy:

Akce

Komentování ukončeno

Naše nabídka

MVP
Ing. Radek Červinka - Embarcadero MVP
profil na linkedin, Twitter:@delphicz

Nabízím placené poradenství a konzultace v oblasti programování a vývoje SW.
Dále nabízíme i vývoj speciálního software na zakázku.

Neváhejte nás kontaktovat (i ohledně reklamy).

love Delphi

O Delphi.cz

Delphi je moderní RAD nástroj podporující tvorbu nativních aplikací pro platformu Win32, Win64, Mac OSX, Linux a na iPhone a Android.

Delphi.cz je nezávislý portál pro uživatele Delphi. Portál není koncipován pro úplné začátečníky, i když i ti se zde nebudou nudit, ale spíše na programátory, kteří již něco znají a chtějí své znalosti dále rozvíjet a sledovat novinky.

Poslední komentáře

Comment RSS

Dle měsíců