Jak často bude knihovna FireMonkey aktualizována?

vložil Radek Červinka 9. září 2011 09:53

Z minulosti si pamatujeme, že Borland často zaspal a nestíhal reagovat na měnící se podmínky (64bit, unicode, Kylix, nové API Windows atd). Trvalo určitou dobu než EMBT toto dohnalo.

O to důležitější je, že Michael Swindell (jeden z úzkého vedení EMBT) nedávno uvedl, že je plán s FireMonkey pružně reagovat na požadavky trhu.

Jednotlivé aktualizace budou cca čtvrtletně, ze začátku i rychleji. První aktualizace a rozšíření je plánována na konec září 2011.

Myslím si, že je to třeba zdůraznit, jelikož si opravdu myslím, že FireMonkey je opravdu zásadní věc (a z hlediska více platforem ještě více) a v EMBT se do ní opravdu hodně investuje.

zdroj

Tagy:

FireMonkey

Komentování ukončeno

Naše nabídka

MVP
Ing. Radek Červinka - Embarcadero MVP
profil na linkedin, Twitter:@delphicz

Nabízím placené poradenství a konzultace v oblasti programování a vývoje SW.
Dále nabízíme i vývoj speciálního software na zakázku.

Neváhejte nás kontaktovat (i ohledně reklamy).

love Delphi

O Delphi.cz

Delphi je moderní RAD nástroj podporující tvorbu nativních aplikací pro platformu Win32, Win64, Mac OSX, Linux a na iPhone a Android.

Delphi.cz je nezávislý portál pro uživatele Delphi. Portál není koncipován pro úplné začátečníky, i když i ti se zde nebudou nudit, ale spíše na programátory, kteří již něco znají a chtějí své znalosti dále rozvíjet a sledovat novinky.

Poslední komentáře

Comment RSS

Dle měsíců